هت‌تریک شناگر میانه ای/ انصاری در 50 متر پروانه هم رکورد زد و فینالیست شد

مهدی انصاری، شناگر ملی‌پوش از شهرستان میانه برای سومین بار در بازی‌های داخل سالن آسیا موفق به رکوردشکنی شد.

مهدی انصاری، شناگر ملی‌پوش آذربایجان‌شرقی از شهرستان میانه برای سومین بار در بازی‌های داخل سالن آسیا موفق به رکوردشکنی شد.
سومین روز مسابقات شنا در بازی‌های داخل سالن آسیا صبح امروز (یکشنبه) با رکوردشکنی مهدی انصاری شناگر میانه‌ای تیم ملی کشورمان پیگیری شد.
انصاری از تیم ایران در ماده 50 متر پروانه با ثبت زمان 24:00 ثانیه ضمن اینکه رکورد ملی این ماده را ارتقا داد، با قرارگرفتن در رده چهارم دور مقدماتی، جواز حضور در فینال را کسب کرد.
شناگر ملی‌پوش آذربایجان‌شرقی در دو روز گذشته نیز توانسته بود رکورد ماده‌های 100 متر قورباغه و 100 متر پروانه را بهبود ببخشد و بدین ترتیب از این حیث هت‌تریک کرد.
مهدی انصاری همچنین صبح امروز در ترکیب تیم 4 در 50 متر آزاد ایران به آب زده و با زمان 1:30:93 به فینال این ماده راه یافت.
سروش قندچی دیگر نماینده استان در تیم ملی شنا امروز در ماده 100 متر کرال پشت با حریفان خود به رقابت پرداخت که در پایان زمان 56:77 را ثبت کرد.
در این ماده جمال چاووشی‌فر کاپیتان تیم کشورمان با وجود درد ناشی از آسیب دیدگی مچ دست رکورد قابل قبولی در 100 متر کرال پشت به جای گذاشت و با زمان 56:87 به سکو پایان رسید.
در ماده 200 متر آزاد نیز علیرضا یاوری با زمان 1:52:33 به کار خود پایان داد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی