37 رویداد فرهنگی و ورزشی بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در شهرستان طلائی میانه برگزار شد

برنامه های اجرائی اداره ورزش و جوانان میانه گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش سال 1396

.1  نشست اداره ورزش و جوانان میانه با روسای هیاتهاو نوابین و مدیران باشگاه ها ورزشی روز سه شنبه 18 مهردر سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان میانه برگزار گردید دراین جلسه کبیری رئیس اداره ورزش و جوانان میانه ضمن عرض خیر مقدم وتسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت    ابا عبدا... الحسین (ع) و یاران با وفایش، یاد شهدا جنگ تحمیلی ، یاد شهدا مدافع حرم ، فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به خادمین ورزشی شهرستان تبریک عرض نموده و از اهتمام عزیزانی که در ارائه خدمات به شهروندان در جهت حفظ سلامتی و تندرستی و نشاط اجتماعی که میانه را به عنوان شهر طلائی کشور معرفی نموده است تقدیرو تشکر نمودند و بیان نمودند که در سایه تبادل نظر و هماهنگی با هیاتهای ورزشی و سایر دستگاه ها  شاهد خروجی شایسته و منسجم در اجرای رویدادهای ورزشی خواهیم بود.

.2 به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش جناب آقای دکتر شیویاری در اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه حضور پیدا کردند. در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت ها  و تلاش های مستمر مدیریت و  مجموعه کارکنان  ورزش و جوانان  پیشنهادات و مشکلات این حوزه مورد  بحث و بررسی قرار دادند

۱بررسی توسعه ورزش های همگانی در سطح شهرستان

۲.تکمیل پروژه  سالن ورزشی روستای  اونلیق  که از مطالبات جدی اهالی ان منطقه می باشد

۳. بررسی اخرین وضعیت  قانون جذب و استخدام قهرمانان ورزشی در دستگاه های اجرایی که از مطالبات قهرمانان ورزشی منطقه  می باشد

۴. بررسی آخرین وضعیت ایرادات و  مشکلات   استادیوم  ۵ هزار نفری شهید سرانجام میانه و قول پیگیری دکتر شیویاری  از طریق وزیر محترم ورزش و جوانان

۵. جذب خیرین و سرمایه گذاران بخش خصوصی  در توسعه و تجهیز  اماکن  ورزشی شهرستان میانه تحت عنوان خیرین ورزش

.3 با فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش همکاران اداره ورزش و جوانان شهرستان  میانه با حضور  در منزل شخصی 4 نفر از بازنشستگان از آنان دلجوئی کردند و از خدمات ارزنده در تربیت نسل های  جوان و ورزشکار قهرمان تقدیر و تشکر نمودند و به رسم یادبود لوح سپاس و کارت هدیه به آنان اهدا شد

.4همایش و رژه جامعه بزرگ شهرستان طلائی میانه روز پنجشنبه 27مهربمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش  با شعارورزش ،سلامت ، فرهنگ ،معنویت و امید با حضور و استقبال گرم مسئولین شهر معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان ویژه میانه ،دکتر شیویاری نماینده محترم مردم شریف میانه در مجلس شواری اسلامی ، قهرمانان ،روسای هیاتها، نوابین ،مدیران باشگاه ها و ورزشکاران از مسیر مزار مطهر شهدا تا اداره ورزش و جوانان استادیوم تختی برگزار شد در این همایش آقای کبیری رئیس محترم اداره ورزش و جوانان گزارشی از وضعیت ورزشی شهرستان و عناوین قهرمانی ورزشکاران در 6 ماهه اول سال جاری خبر دادند برنامه های متنوع ورزشی و مرشد نیز در این رویداد به اجرا در آمد .

.5  بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش  با حضور جامعه بزرگ ورزشی ،  شیویاری نماینده مردم شریف میانه در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهر با قرائت زیارت نامه شهدا مزار مطهر شهداء 8 سال دفاع مقدس و 50 شهید ورزشکار میانه عطر افشانی و گلباران شد.

.6 همایش دوچرخه سواری عمومی بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور چشمکیر مردم ورزش دوست و قهرمانپرور میانه  با شعار شهر زیبا ، شهروند سالم با ورزش از مسیر مزار مطهر شهدا تا استادیوم تختی میانه برگزار شددر این همایش کبیری رئیس اداره ورزش و جوانان در خصوص فواید ورزش بوِیژه رشته دوچرخه سواری صحبت نمودند و به قید قرعه البسه ورزشی به تعداد 25 عدد بین شرکت کنندگان توزیع شد.

.7 بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش کبیری  رئیس اداره ورزش و جوانان با حضور ساجدی فر رئیس اداره آموزش و پرورش میانه در هنرستان دخترانه موحد حضور و زنگ مدرسه را به صدا درآوردند در این برنامه رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به دانش آموزان هنرستان تربیت بدنی وورزش از اهمیت ورزش زنان در جامعه صحبت نمودند و با طرح سوال ورزشی جوایزی به دانش اموزان اهدا نموده و تعدادی لوازم ورزشی جهت فعالیت ورزشی دانش اموزان به مدیر هنرستان موحد اهدا کردند.

.8 حضور رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس اداره بهزیستی و تجلیل از خانم فرزانه عسگری قهرمان تیمی جهان در رشته تیروکمان در کشورچین  گرامیداشت هفته پارالمپیک و آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش

.9:   بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی وورزش باشگاه بدنسازی و ایروبیک نسل آهن ویژه بانوان با حضور  رئیس و همکاران اداره ورزش و جوانان ، وفایان پدر ورزش میانه ، گیووفایان رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام ، خانم فرزانه نماینده فرمانداری در امور بانوان ،نوابین هیاتها و ورزشکاران افتتاح شد .این باشگاه خصوصی به موسسی خانم اصغری با هزینه مبلغ 50 میلیون تومان  به بهره برداری رسید.

.10 برگزاری مدرسه نجات غریق بانوان در محل اداره ورزش وجوانان با همت هیئت نجات غرق به تعداد 12 شرکت کننده

         

.11 همایش دوصحرانوردی به همت اداره ورزش و جوانان بخش کندوان بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی وورزش از مسیر شهرترک تا مزار مطهر شهدای گمنام میانه با حضور 40 شرکت کننده در سه رده جوانان،بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار گردیدکه در رده سنی جوانان محمد صادق سلیمی ،ایلیا معماریان ،علی فرج زاده-رده سنی بزرگسالان وحید یوسفی، عبدا... عسگری ،امید جباریان و در رده سنی پیشکسوتان سید رشید حسینی مقا م های اول تا سوم را به خود اختصاص دادنددرپایان مسابقه با حضور معاون استاندارو فرماندارویژه شهرستان میانه ،کبیری رئیس اداره ورزش و جوانان و زرین  بخشدار کندوان جوایز و حکم قهرمانی ورزشکاران اهدا گردید.

.12 همکاری در برگزاری المپیاد ورزشی دانش آموزی در سالن پوریای ولی شهر ترک و اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران

.13 المپیاد درون مدرسه ای بمناسبت هفته تربیت بدنی در دبیرستان نمونه دولتی آزادگان با همکاری آموزش و پرورش وبا حضور مسئولین شهرستانی و ششصد نفر شرکت کننده و اجرای حرکات نمایشی ورزشی و تجلیل از قهرمانان جهان در رشته تیروکمان خانم عسگری و در رشته تکواندو آقای فرزاد عبداللهی

.14 برگزاری مسابقه نجات غریق به همت هیئت نجات غریق میانه رده سنی 8تا 10 و 11الی 13 سال در استخر الماس ساحل با شرکت 30 نفرکه در رده سنی 8تا10 سال درماده کرال سینه عسل حیدری، آیلین شیخ الاسلامی ،سینا احدی و درماده قورباغه سینا احدی، آیلین شیخ الاسلامی و شقایق میانجی و در رده سنی 11تا 13 سال در ماده کرال سینه آیناز حیدری، سارا نوریان وملیکا شیخ الاسلامی و در ماده قورباغه سارا نوریان ،آیناز حیدری و زهرا مشایخی اول تا سوم شدند.

.15 برگزاری مسابقه دودر بخش ترکمانچای به مسافت 2 کیلومتر از مسیر سه راهی ترکمانچای تا بخشداری که ورزشکاران  علی سعیدی مقام اول پوریا رشیدی مقام دوم وحسین ایمانی مقام سوم را بدست آوردندو به نفرات اول تا پنجم البسه ورزشی به ارزش4میلیون ریال اهدا شد.

.16 همکاری در برگزاری المپیاد ورزشی دانش آموزی در بخش ترکمانچای و اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران

.17 برگزاری مسابقه 4 جانبه کارکنان دولت در سالن شهدای ترکمانچای از تاریخ 27/07/96 الی1/8/96 و کسب عناوین اول تا سومی توسط تیم های شرکت نفت، بخشداری و حوزه مقاومت بسیج شهید چمران

 

.18اعزام آقای هادی جعفری به مسابقه بین اللمللی کاپادوکیای ترکیه مسافت ۶۱ کیلومتری به همراه ۱۸۰۰ متر ارتفاع با شرکت ورزشکارانی از ۶۰ کشور دنیا برگزار می شود توانست در مدت زمان ۶:۵۵ دقیقه به مقام ۱۵ این دوره از مسابقات دست یابد.

.19 همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته تربیت بدنی ورزش باهمت هیئت ورزش روستایی  و بازیهای بومی و محلی ازمقابل حسینیه حضرت زینب (س)طوق به طرف ورزشگاه قهرمان نعمتی برگزارشد وبه قیدقرعه به 30نفر البسه  ورزشی اهداءشد .

.20 مسابقه دو 100مترسرعت با حضور 80 نفر در ورزشگاه روستای طوق برگزار گردید  ودال پلان برگزارشد.برادران فردین ملکی ورضامحمدی اصل واز خواهران زهراقره داغی وزهرا کریمی بترتیب اول ودوم شدند.

.21 مسابقات با حضور ۱۶ شطرنج باز توسط هیئت شطرنج به روش سوئیسی در ۷ دور برگزار گردید در پایان به نفرات اول تا پنجم مسابقات جوایز نقدی اهداء شد.

 

 مقام اول رضا نصیری ۷۰۰/۰۰۰                                           مقام دوم سعید رضایی نیا ۵۰۰/۰۰۰پ

 مقام سوم محمد قره داغی ۴۰۰/۰۰۰                                     مقام چهارم محمد عزتی ۳۰۰/۰۰۰

 مقام پنجم ناصر گل محمدی ۲۰۰/۰۰۰

.22 همایش دوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش از مسیرسه راهی ترکمانجای تا اداره آموزش و پرورش برگزار گردید و در پایان به قید قرعه به ۳۵ نفر جوایزی به رسم یادبود به ارزش 12 میلیون ریال اهدا شد.

.23 به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش با همکاری اداره ورزش و جوانان ، هیات فوتبال ، کمیته داوران ، پرسنل زحمتکش اورژانس ، با حضور تیمهای فوتسال شبکه بهداشت و درمان ، ناحیه مقاومت بسیج ، شرکت گازو تیپ ۳۶ زرهی در توسط کمیته اجرایی فوتسال شهرستان در محل سالن پهلوان کرمی برگزار گردید.

که در نهایت با انجام بازیها به صورت دوره ای در نهایت به ترتیب : تیپ ۳۶ زرهی مقام اول ، شرکت گاز مقام دوم و شبکه بهداشت و درمان به مقام سوم دست یافتند.

در مراسم توزیع کاپ و لوح قهرمانی که با حضور ریاست محترم اداره ورزش وجوانان جناب آقای مهندس کبیری ، مسئول محترم کمیته داوران جناب آقای سلیمانی ، مسئول محترم کمیته فوتسال جناب آقای مهندس اعتصامی و با حضور چندین نفر از پرسنل محترم تیپ ۳۶ زرهی حضور داشتند ، کاپ و لوح قهرمانی تیمها را اهدا نمودند .

.24 شروع مسابقات فوتبال لیگ شهرستانی جام شهید صمد یوسفی رده سنی بزرگسالان با شرکت 8 تیم

شروع مسابقات لیگ شهرستانی جام شهید  شهریار بازیار رده سنی نونهالان با شرکت 4 تیم

.25 برگزاری مسابقه فوتبال رده سنی جوانان منتخب میانه با تیم استان زنجان تاریخ 28/07/96 و برتری تیم 2 بر صفر منتخب میانه

.26 اعزام تیم بوکس به مسابقات بوکس 4 جانبه شهرستان ملکان و کسب مقام  دوم

.27 اعزام دو تیم ژیمناستیک دختران به مسابقات لیگ باشگاهی استان بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در تبریز با حضور 18 تیم و 200 نفردر تاریخ 28/07/96 و کسب عناوین ذیل:

نگین یعقوبی -  مدال طلا در حرکات زمینی و مدال نقره در مجموع اسباب

مائده پزشکی مدال نقره در حرکات زمینی و مدال برنز در مجموع اسباب

سلاله محمد حسینی مدال نقره در حرکات زمینی

دریا خیبری- مدال نقره در وسیله موازنه

سحر ناصرپور مدال نقره در وسیله خرک

سیده النا موسوی مدال نقره در حرکات زمینی

.28 برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی پروانه ها بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و هفته ملی کودک و سلامت زنان در پارک مادر و اجرای حرکات نمایشی ورزشی تاریخ 04/08/96

.29برگزاری مسابقات بدمینتون بانوان در بین 35 نفر ورزشکار در پارک مادر بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی تاریخ 02/08/96 و کسب عناوین مقام اول توسط خانم فرشته تقی زاده و مقام دوم توسط خانم فاطمه حنیفه و مقام سوم خانم صبا یغموری

.30برگزاری مسابقات دارت بانوان در بین 42 نفر شرکت کننده بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در پارک مادر تاریخ 01/08/96 و کسب مقام های برتر توسط خانمها: نسرین غنی زاده مقام اول و مریم مددی مقام دوم و سمیرا قوطاسلو مقام سوم

.31 برگزاری مسابقات پرتاب توپ در بین 38 نفر بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در پارک مادر تاریخ 30/07/96 و کسب مقام اول توسط خانم سولماز حیدری و مقام دوم توسط خانم هلنا مختاری و کسب مقام سوم توسط خانم یسنا احدی.

.32برگزاری مسابقات دال پلان (نشانه زنی) در بین 32 دختر نوجوان بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در پارک مادر تاریخ 01/08/96 و کسب مقام اول توسط خانم مائده زمانی و مقام دوم توسط خانم سنا ابوالقاسم زاده و مقام سوم خانم الهام کریمی

.33 برگزاری مسابقات طناب زنی در بین 45  دختر نونهال و نوجوان بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در پارک مادر تاریخ 30/07/96 و کسب مقام های اول و دوم توسط خانمها زهرا یوسفی ، مهسا سنایی ، سولماز حیدری و حدیث یوسفی مشترکا" مقام سوم.

.34 برگزاری مسابقات طناب کشی در بین 5 تیم از دانش آموزان مدارس ابتدایی بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در سالن میرصمدی تاریخ 29/07/96 و کسب مقام اول توسط تیم مدرسه تدبیر قلم و مقام دوم توسط تیم مدرسه مهرآزما و مقام سوم توسط تیم مدرسه سفیر صبا.

.35 افتتاح باشگاه ورزشی دنیای قدرت 4 ویژه بانوان در شهرستان بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی با حضور مسئولین شهرستانی در تاریخ 02/08/96 

.36  برگزاری مسابقه داخلی تکواندو  در بخش ترکمانچای با حضور 50 ورزشکاردر سالن شهید قوجالو

.37:  اعزام دوچرخه سواران میانه به هیجدهمین دوره تور دوچرخه سواری کندوان و کسب مقام دومی آقای عبدا... عسگری در رده  سنی پیشکسوتان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی